+90 532 721 73 16

Sosyal Medyada Biz}

Mağaza Temizlik Şirketi

Mağaza Temizlik Şirketi

Mağaza temizliği hem çalışanlar açısından hem de mağazaya gelen müşteriler açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Çalışan personel temiz bir mekanda çalıştığı için huzurlu olur ve kendini işine daha çok verir. Bunun yanı sıra mağaza temizliği doğru bir şekilde yapıldığında müşteriler temizlikten etkilenerek iş yerinin kalitesini beğenirler. Mağaza temizliği mağazanın bütününü ele alınarak yapılması gereken bir çalışmadır. Bu nedenle profesyonel bir hizmetin alınması şarttır. Avrupa Temizlik olarak sizlere Avrupa standartlarında temizlik hizmeti sunmaktayız. Mağaza temizliği konusunda eğitimli personelimiz ve kullandığımız kaliteli temizlik ürünlerle temizlik hizmetimizi her zaman müşteri memnuniyeti amacı taşıyarak gerçekleştirmekteyiz.
mağaza temizliği

Temizliğin yapılacağı mağazalar sürekli olarak müşteriler tarafından ziyaret edildiği için temizlik büyük bir özen içerisinde gerçekleştirilmelidir. Çünkü mağazaya gelen müşteriler her zaman temiz bir mağaza görmek isterler. Bu nedenle mağaza temizliği periyotlar halinde gerçekleştirilmelidir. Özellikle kışa aylarında mağaza zemini daha çok kirlenebilmektedir. Böyle durumlarda tek seferlik temizlik yeterli olmamaktadır. Temizlik personeli tam gün olarak belirli aralıklarla temizlik işlemlerini gerçekleştirmelidir. Mağaza temizliği çalışmalarında zemin temizliği kaliteli ve güzel kokulu yüzey temizleyicileri ile gerçekleştirilmelidir. Bu ürünler sayesinde zemin hem bakteri ve mikroplardan arındırılır hem de ortamın temiz kokması sağlanır. Böylelikle mağaza ferah bir ortama kavuşmuş olur. Mağaza temizliği sadece zeminle kalmamaktadır. Diğer alanlarda itina ile temizlenmelidir.

Mağaza temizliği yapılırken ürünlerin sergilendiği raflardaki temizlik oldukça önemlidir. Ürünlerin sergilendiği raflarda zaman içerisinde tozlanmalar meydana gelecektir. Bu gibi durumlarda yapılması gereken temizlik personelinin uygun zamanlarda kaliteli bezler ve temizlik ürünleri ile bütün rafları temizlemesidir. Mağaza temizliği yapılırken müşterileri de rahatsız etmemek gerekmektedir. Bu nedenle temizlik öncesine belirli bir plan yapılmalı ve bu plana göre periyodik olarak temizlik işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekir. Cam, ayna gibi alanlarda mikrofiber bezler kullanılmalıdır. Doğru temizlik ürünleri ve temizleme bezleri ile camlar ve aynalar iz kalmadan temizlenmiş olur. Mağaza temizliği çalışmalarında dekoratif eşyalarda özen içerisinde doğru temizlik ürünleri ile temizlenmelidir.

Mağazaların tuvalet, personel odası, depo, arşiv gibi alanları da mağaza temizliği çalışmaları içerisine girmektedir. Bu alanlarda yapılacak temizlikte oldukça önemlidir. Personelin temiz bir ortamda çalışması için doğru bir şekilde temizliğin gerçekleşmesi gerekir. Personel veya dinlenme odalarında zemin, duvar ve eşyalar temizlenmelidir. Özellikle eşyalar temizlenirken eşyalara zarar vermeyecek temizlik ürünlerinin kullanılması gerekir. Mağaza temizliği yapılırken ayrıca tuvalet temizliği yapılırken de anti bakteriyel temizlik ürünleri kullanılmalıdır. Bu ürünler sayesinde ortak kullanım alanı olan tuvaletlerde hijyen sağlanmış olmaktadır. Mağaza temizliği yapılırken dış mekan temizliği de yapılabilmektedir. Dış mekan için yapılacak temizlikte tam teşekküllü temizlik personeli gerekli olan temizlik işlemlerini gerçekleştirmelidir. Yapılacak olan hem iç hem de dış temizlik sayesinde mağazanın tam olarak temizlenmesi sağlanmış olmaktadır.

29 Eylül 2019
157 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Root Warez